Наступність традицій Матері Церкви.

18.08.2014

16.08.2014 року віряни Коростишівського храму Різдва Богородиці радо зустрічали правячого архієрея Владику Никодима з приводу освячення нового Престолу і храму після капітального ремонту.На проповіді владика зауважив, що ще минулого року вирішували з благочинним о. Іаковом як бути зі старим храмом, адже поруч красується Благовіщенський собор з діючим нижнім храмом на честь святого рівноапостольного князя Володимира.І на прохання отця благочинного вирішили зберегти рідний для багатьох священників і вірян храм.

Молитвами Богородиці та невтомною працею о.Іакова і прихожан відбулося диво - будівля оновленного храму не випадає з загального архітектурного ансамблю,а навпаки доповнює і символічно стверджує наступність традицій нашої святої Матері Церкви.

протоієрей Георгій Боклан.

Наступність традицій Матері Церкви.