Найбільше село Баранівського благочиння відзначило престольне свято свого храму!

14.11.2014

14 листопада 2014 року, в день пам'ятування святих безсрібників Косьми і Даміана, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський очолив святу Божественну літургію у Свято-Косьмодаміанівському храмі села Дубрівка.

Незвичайно велике і мальовниче селище, розташоване по обидва береги річки Смолка, під назвою Дубрівка знаходиться у Баранівському благочинні. У селі також знаходиться храм, зведений у 1906 році. Особливістю храму є його надзвичайно заварожуюча і неймовірно красива архітектура, хоча церква являється дерев'яною.

Щорічно прихожани парафії в день пам'яті своїх Небесних Хранителів відзначають престольне свято, котре святкують завжди усім селом. Звичайно ж цьогоріч торжество вдалось по-особливому незвичайним, адже у селище завітав правлячий архієрей.

Прихожани радісно і святково зустріли Владику Никодима, а після зустрічі з'єднались у спільну молитву під час Божественної літургії.

У своїй напутній проповіді до прихожан храму архієпископ Никодим відзначив особливу поміч святих безсрібників Косьми і Даміана у будь-яких ситуаціях, а особливо під час різних духовних чи тілесних недуг. Пригадуючи богоугодне життя святих, Владика закликав богомольців постійно молитися до них та просити їхніх молитв перед престолом Христовим. Також архіпастир привітав настоятеля, собори священства та вірян із малою Пасхою, храмовим святом парафії.

Прес-служба Житомирської єпархії