Недільна літургія у кафедральному соборі.

09.11.2014

9 листопада 2014 року, у неділю 22 після П'ятидесятниці, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась урочиста недільна Божественна літургія. Богослужіння очолив правлячий архієрей, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

За Божественною молитвою Владиці співслужив благочинний Романівського району прот. Ярослав Коверчук та священство собору.

Цього недільного дня Євангеліє повіствує про зцілення Христом біснуватого чоловіка із країни Гадаринської. Із повчительною проповіддю на тему читаного зачала вийшов до вірян клірик храму, прот. Миколай Синюк.

Під час літургії архіпастир звершив ієрейську хіротонію, якої Господь удостоїв диякона Андрія Кобетяка. Владика привітав новопоставленого священика із пам'ятним дійством, побажав у постійній любові до Творця служити Богу та Церкві Христовій.

Прес-служба Житомирської єпархії

Недільна літургія у кафедральному соборі.