Неділя 18-та після Трійці: свята літургія архієрейським чином у кафедральному соборі м. Житомира.

23.10.2016

23 жовтня 2016 року, в неділю 18-ту після свята Трійці, Українська Православна Церква молитовно шанує отців сьомого Вселенського Собору, а також святих, які своїми подвигами просіяли у Волинській землі.

Цього воскресного дня архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святкову Божественну літургію у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Владиці за богослужінням співслужили священослужителі храму.

Під час літургії духовенство та вірні піднесли посильні молитви за мир в Україні. Після богослужіння відбувся пордячний молебень.

Архієпископ Никодим привітав богомольців із воскресним днем, закликав до молитви, творіння добрих справ милосердя, миру та любові один до одного.