Неділя 4-та після П'ятидесятниці. Божественна літургія у кафедральному соборі обласного центру.

28.06.2015

28 червня 2015 року, Церква Христова відзначає 4-ту неділю після П'ятидесятниці. В цей день згадується подія зцілення Господом Ісусом Христом слуги Капернаумського сотника. Сотник проявивши співчуття і любов до ближнього і маючи непохитну віру у Бога здобуває для своєї душі спасіння. Головна думка і приклад євангельської розповіді від апостола Матвія - тверда віра, як основа спасіння та любов до ближнього, що надає християнину прагнення до безгріховного життя.

У Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі цього дня була звершена святкова Євхаристична молитва, котра зібрала доволі немало прихожан та гостей. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. наприкінці літургії був відслужений подячний молебень, після якого Владика звернувся до прихожан із словом проповіді.