Неділя 4-та Великого посту. Божественна літургія у кафедральному храмі міста Житомира

26.03.2017

26 березня 2017 року, у 4-ту Неділю Великої Чотиридесятниці Церква вшановує пам'ять угодника Божого святого Іоанна Ліствичника. В цей день в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась свята Божественна літургія Василія Великого.

У співслужінні священства храму та за присутності вірних богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Звертаючись до мирян у соборі Владика привітав усіх із черговою неділею Великого посту, закликав продовжувати у крепості та духовному піднесенні нести подвиг молитви та стримання.