Неділя 5-та Великого посту. Божественна літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

10.04.2022

10 квітня 2022 року, в Неділю 5-ту Великого посту, у день пам'яті святої преподобної Марії Єгипетської, в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено святу Божественну літургію святителя Василія Великого.

У співслужінні духовенства богослужіння очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Літургію цього воскресного дня відвідали надзвичайно багато православних житомирян та гостей міста. За літургією були піднесені сугубі прохання та молитва за настання миру в Україні. Також були виголошені заупокійні прохання за полеглими Захисниками та мирними жителями.

Наприкінці літургії сповідники приступили до святих Христових Таїн. Митрополит Никодим звернувся до присутніх із словом настанови.