Неділя Торжества Православ'я.

04.03.2012

Після першої седмиці Великого Посту, у неділю, Православна Церква святкує Торжество Православ'я.
"Твоя от Твоих..."
 Неділя Торжества Православ'я.

У цей воскресний день чисельна кількість вірян зібралась у Спасо-Преображенському Кафедральному Соборі міста Житомира. Святу Божествену Літургію Василія Великого, у співслужінні кліриків храму, очолив єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Після отпуста був відслужений урочистий молебень із чином Торжества Православ'я, під час якого були згадані отці Православної Церкви, котрі своїм подвижницьким життям відстоювали та возвеличували Християнську віру. Неділя Торжества Православ'я.

По завершенні молебня, із вітальним словом та архіпастирськими настановами, до вірян звернувся Преосвященнійший Владика. У своїй проповіді він привітав усіх із Торжественним днем, розповів про велич та силу Православної віри, а також про тих, хто потрудився для її утвердження.

Прес-служба Житомирської єпархії

Великий вхід Неділя Торжества Православ'я."Горе имеим сердца..." Неділя Торжества Православ'я.  Неділя Торжества Православ'я. Молебень
Молебень
"Кто Бог велий..."