НЕВИМОВНИЙ БІЛЬ – ЦІННОЮ В ЖИТТЯ...

03.04.2018

Вранці 25 березня у зоні АТО в районі шахти Бутівка, від вистрілу ворожого снайпера, загинув військовослужбовець 1 батальйону 95 бригади, наш земляк мешканець Пулин - Сергій Ковнацький. Сергій Миколайович Ковнацький народився 27 серпня 1995 року в селі Ясенівка Пулинського району. У 2001 році пішов у 1-й клас Ясенівської ЗОШ I-III ст., де навчався до 4-го класу. У 2004 році перейшов до Зеленополянської ЗОШ I-III ст. Із 2007 року навчався в Червоноармійській ЗОШ I-III ст.З квітня 2016 року проходив службу за контрактом.

Дома на хлопця чекали мати, брат та сестра. Сергій з честю виконав військовий і громадянський обов’язок, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Того ж дня сталася жахлива трагедія у Кемерово, де безжальний вогонь забрав десятки безневинних життів.

Настоятель Свято – Миколаївського храму смт. Пулини протоієрей Василій Волосянський та прихожани храму розділяють з рідними біль утрати та висловлюємо їм щирі співчуття.

Так 2 квітня в день Преподобних Іоанна, Сергія, Патрикія та інших, Преподобного Єфросіна Синозерського, Мучениць Фотинії (Світлани), Олександри, Клавдії, святого Микити сповідника була відслужена заупокійна панахида.

Не легко пережити біль втрати, а тим більш втратити близьку людину, тож давайте, не втрачати людяності, прощати й любити одне одного. Молімося за душі загиблих Нехай Бог їх прийме до Царства свого і дарує життя вічне – неземне.

Прес-служба Пулинського благочиння.