Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору передали до Центрального гуманітарного штабу Бердичева чергову допомогу для потреб українських захисників

17.03.2022

Дванадцятого березня, у суботу першої седмиці Великого посту, духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору передали до Центрального гуманітарного штабу Бердичева чергову партію необхідної допомоги для потреб військових та учасників територіальної оборони.

Щодня, щогодини до гуманітарного штабу міста приходять люди, приєднуючи свою лепту до спільної справи захисту Батьківщини. Під'їжджають транспортні засоби з речами, яких потребують наші воїни, котрі у ці важкі дні та ночі боронять рідну землю та наближають перемогу.

Священство і віруючі Свято-Миколаївського собору м. Бердичева знову доставили ліки, медичні засоби (в цілому – на суму 12 тис. грн), електричні пристрої та прилади і предмети першої необхідності (в цілому – на суму 5 тис. грн) та продукти харчування.

У час, коли наш народ переживає всі жахіття війни, розв’язаної Росією, у храмах не припиняються посилені молитви за мир в Україні.

Прес-служба Бердичівського благочиння.