Новини Ружинщини

03.07.2015

З благословіння Високопреосвященнішого архієпископа Никодима відбулася загальна сповідь духовенства та їхніх матушок Ружинського благочиння. 25 червня цього року в день пам’яті преподобних Онуфрія Великого та Петра Афонського була звершена Божественна літургія в нижньому приділі на честь Володимирської ікони Божої Матері Свято-Миколаївського храму смт. Ружин, що будується. Таїнство Покаяння звершив духівник округу протоієрей Сергій Затилюк. Принесли покаяння також дружини священників та прихожани.

26 червня в день перенесення чесної глави gреподобномучениці Анастасії була звершена Божественна літургія в Cвято – Димитрівському храмі с. Крихівка. В цей день настоятель храму ієромонах Максим (Осавалюк) молитвенно відзначав своє 66-річчя. Йому співслужили співбрати по благочинню. Поздоровлення і молитовні побажання висловили і прихожани Ружинського благочиння. Многії літа!

Прес–служба Ружинського округу.