Останню частину покаянного канону правлячий архієрей читав у Свято-Анастасіївській жіночій обителі.

26.02.2015

26 лютого 2015 року, ввечері, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Високопреосвященніший Никодим звершив читання останньої частини великого покаянного творіння святого преподобного Андрія Критського у Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому монастирі міста Житомира.

Владика привітав матушку ігуменю та сестер із святою Чотиридесятницею, побажав крепості, духовної наснаги та помочі Небесної у пройдені пори святого посту, закликав підносити особливі і посилені молитви за мир і любов між людьми нашої держави.