Освячення храму в селі Раці!

15.11.2015

14 листопада 2015 року, в день пам'яті святих мучеників за віру і безсрібників Косьми та Даміана архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим з архіпастирським візитом відвдав невеличке селище Раці, що у Романівському благочинні Житомирської єпархії.

Прихожани місцевого храму на честь великомученика Димитрія уже довго очікували на приїзд Владики, а тому особливо підготувалися і радісно зустріли дорогого гостя. Окрім події візиту архієрея серця людей сповнились піднесення, адже перед святою літургією відбулось освячення престолу та храму цілком.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужив благочинний округу прот. Ярослав Коверчук, настоятель парафії прот. Юрій Дуднік та священослужителі благочиння.

Вітаючи прихожан храму із святом Владика закликав постійно приходити у Дім Божий, посилено молитися, творити справи любові та триматися віри православної.

Освячення храму в с. Раці!