13.04.2012

Освячення хреста в селі Будичани.

11 квітня 2012 року, в селі Будичани біля в’їзду в село було освячено хрест. Освячення здійснив благочинний Чуднівського округу ієрей Андрій Змієвський, йому співслужив настоятель місцевого Свято-Покровського храму ієрей Андрій Бахуринський. На освячення зібрались жителі села також були присутні діти які навчаються в Недільній школі.

Освячення хреста в селі Будичани.

Що ж являла собою хрестна смерть в часи земного життя Спасителя? Цицерон називав цю кару найжахливішою з усіх покарань вигаданих людьми. Сутність полягає в тому що людське тіло повисає на хресті таким чином, що точка опори виявляється на грудях. Коли руки підняті вище рівня плечей і вона висить не спираючись на ноги точка опори припадає на груди.

Освячення хреста в селі Будичани.

На хресті людина вмирала від ядухи, асфіксії легенів. Така кара тривала кілька діб. Господь наш Ісус Христос йшов на цю ганебну кару заради іскупительної жертви. Кожну літургію на проскомідії священик промовляє слова пророка Ісайї : «Яко овча на заколения ведеся и яко агнец прямо стригущему его безгласен: тако не отверзает уст своих»

Після освячення ієрей Андрій звернувся до вірян з настановчим словом про значення хреста у житті християнина.

Прес – служба Чуднівського округу.

Освячення хреста в селі Будичани.Освячення хреста в селі Будичани.Освячення хреста в селі Будичани.