Освячення новозбудованого храму у с. Головино.

23.05.2015

22 травня 2015 року, в день шанування перенесення мощей світильника віри Христової, святого святителя Миколая, Мір-Лікійських чудотворця, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським візитом відвідав селище Головино, що у Черняхівському благочинні.

Владику радо зустрічали у місцевому храмі. Дітки розповіли віршики та піднесли архіпастирю квіти і коровай. У самому ж храмі зібралося доволі багато духовенства, прихожан та гостей із сусідніх сіл. Перед початком богослужіння Владика звершив чин освячення головного престолу та храму цілком. Під час освячення усі разом обійшли церкву хресною ходою.

Місцеві мешканці по особливому цінують храм, адже він названий на честь трьох святих Миколаїв (святителя Мір-Лікійського, святителя Японського, та царя Страстотерпця).

Насамкінець першої літургії в новоосвяченому храмі Владика привітав жителів селища та настоятеля парафії із урочистою подією духовного відкриття ще однієї святині віри Христової, побажав аби цей святий храм навертав якомога більше людей до Бога та Його святого вчення.

Освячення новозбудованого храму у с. Головино.