Освячення престолу в с.Тальки.

07.03.2012

Освячення престолу в с.Тальки.Напередодні неділі Торжества Православ`я, в суботу 3 березня, в Свято-Іоанно-Богословському храмі с.Тальки, Новоград-Волинського благочиння, відбулось місцеве торжество.

Освячення престолу в с.Тальки.По благословенню Преосвященнішого Никодима, Єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, благочинний Новоград-Волинського округу, протоієрей Стефан Маркевич, в співслужінні настоятеля храму священика Андрія Фатича, протоієрея Володимира Вантуха та священика Ярослава Петрика, звершив освячення престолу.

Освячення престолу в с.Тальки.Церква була побудована в 1999 році, але богослужіння звершувались на тимчасовому престолі. Зусиллями парафіян та мецената, виходця з села Тальки, було придбано нове облачення для престолу.

На свято прийшли парафіяни та гості із сусідніх сел. Після Богослужіння благочинний округу звернувся зі словом настанови до усіх присутніх.

Прес-служба Новоград-Волинського округу.

Освячення престолу в с.Тальки.Освячення престолу в с.Тальки.Освячення престолу в с.Тальки.