Освячення Свято-Покровського храму у Заремлі.

20.11.2014

20 листопада 2014 року, із святительським візитом архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав невеличке селище Заремля, що неподалік Баранівки.

Відразу помітно стало, що до приїзду Владики готувались заздалегідь, і як згодом сказали усім селом. По дорожці до храму архіпастир поблагословив прихожан, а у притворі церкви прийняв квіти, коровай та найщиріщі дитяччі вітання. Не тільки приїзд архієрея, але і освячення місцевого Свято-Покровського храму молитвенно святкували мешканці Заремлі.

Під чину освячення храму та святої Божественної літургії його Високопреосвященству співслужило духовенство Баранівського благочиння та власне благочинний прот. Роман Клим. На спільну молитву до церкви зібралося довлі немало прихожан та гостей. Разом помолитися прийшли і представники світської влади.

Насамзакінчення богослужіння Владика привітав настоятеля, прот. Віктора Масло та усіх присутніх із освяченням святого храму, а також виголосив слово проповіді.

Прес-служба Житомирської єпархії

Святительська молитва у Рогізні!