Паломницька поїздка до святинь столиці

05.06.2018

1 червня 2018 року вихованці Недільної школи храму Святих Царських мучеників і страстотерпців міста Новограда-Волинського на чолі із своїм духовним наставником протоієреєм Петром Зінчуком здійснили паломницьку поїздку до святинь столиці нашої Батьківщини — Києва. Юні паломники відвідали Києво-Печерську Лавру, де вклонились мощам Нестора Літописця, Іллі Муромця та інших преподобних отців Києво-Печерських.

Паломники відвідали Свято-Покровську Голосіївську пустинь, Введенський, Свято-Троїцький Іонинський та Архангело-Михайлівський Звіринецький монастирі.

Упродовж паломництва діти й дорослі мали можливість помолитися, помилуватися архітектурою храмів та дізнатися про історію, традиції та сучасне чернече життя кожної обителі.

Прес-служба храму Святих Царських мучеників і страстотерпців.