ПАЛОМНИЦЬКА ПОЇЗДКА ПРИХОЖАН СВЯТО – МИХАЙЛІВСЬКОГО ХРАМУ С.СОКОЛІВ ПУЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ДО УРОЧИЩА «КИП'ЯЧЕ»

02.12.2017

25 листопада в день пам'яті Святителя Йоана Милостивого, Патріарха Олександрiйського, Преподобного Нила, посника Блаженного Йоана Волосатого, Ростовського, Пророка Ахiї прихожани Свято – Михайлівського храму с.Соколів Пулинського благочиння на чолі з настоятелем протоієреєм Василем Гриневичем здійснили паломницьку поїздку до урочища «Кип'яче», що на Малинщині.

Подорожуючі помолившись і отримавши благословення відправились у духовну подорож.

Час промайнув швидко, і, нарешті, перед очима паломників постав неймовірної краси монастир із сяючими золотом куполами, що здіймався у синь неба.
Першою зупинкою наших паломників був жіночий монастир Афонської Ікони Божої Матері. Ввійшовши до храму, вони з благоговінням поклонились перед святинями. Звучав злагоджений і мелодійний спів монахинь монастиря.

Під час Божественної літургії бажаючі приступили до Святих Таїнств Сповіді та Євхаристії. Біля храму Кипріана і Устини після Божественної літургії був відслужений водосвятний молебінь.

Після водосвятного молебня, віруючі звернувши молитву до Господа з благоговінням і молитвою зайшли у студенну воду, наповнивши світлом душі і отримавши відчуття, які не передати словами… «Господи, Ісусе Христе, помилуй нас грішних»… По вірі, таке купання слугує людині для здоров’я душі і тіла. Тут прочани і відновили свої фізичні та духовні сили через традиційне 3-х разове занурення у воду.

Багато з них отримали духовні та життєві поради від настоятельки монастиря ігумені Єкатерини (Смичок).

Паломники також відвідали чоловічий монастир Казанської ікони Божої Матері та чоловічий Скит в честь Силуана Афонського, де також приклонились до ікон, мощей, подали поминальні записки та окунулися в святому джерелі.

Приїхати сюди хоча б раз в житті, помолитися, віднайти душевний спокій та рівновагу, отримати благословення прагне кожна віруюча людина.

Адже в монастирях усамітнюються ченці, щоб помолитися за всіх без винятку людей. Тут вони підтримують благодатний вогонь молитви, який горить і вдень, і вночі – як символ великої незгасимої віри. Тут навіть стіни дихають благодаттю, кожен куточок наповнений вірою, любов'ю, спокоєм та великою силою.

Здається, як би не хотів описати, те відчуття, яке присутнє на душі у кожного, хто хоча б раз побував у святих місцях, розповісти все, що наповнює серце, не можливо знайти потрібних слів, це треба відчути, просто треба приїзджати і «заряджатися» тим зарядом любові, милосердя, щирості, яка тут панує і нести цю любов у світ.

За вікном автобуса пасмурно, сіро, але те тепло, що на душі кожен привезе в свою домівку, поділиться любов’ю зі своїми близькими і ще довго-довго буде згадувати про все, що залягло в пам’яті, що залишилося на фото.

Всі паломники з величезною подякою Богу за його милість, повернулися додому, сповнені невимовною радістю і благодаттю, адже паломництво завжди зближує людей.

Прес-служба Пулинського благочиння.

ПАЛОМНИЦЬКА ПОЇЗДКА ПРИХОЖАН СВЯТО – МИХАЙЛІВСЬКОГО ХРАМУ С.СОКОЛІВ ПУЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ДО УРОЧИЩА «КИП»ЯЧЕ»