ПАЛОМНИЦЬКА ПОЇЗДКА В УРОЧИЩЕ КИП'ЯЧЕ

22.07.2014

21 липня 2014 року прихожани Свято-Михайлівського храму села Кам’яний Брід та Свято-Різдва Пресвятої Богородиці храму села Торчин разом зі своїм настоятелем протоієреєм Михаїлом Волосянським здійснили паломницьку поїздку в Урочище Кип’яче на престольне свято до чоловічого монастиря на честь Казанської ікони Божої Матері.

Урочисту Божественну літургію перед храмом обителі очолив намісник Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло в співслужінні митрополита Овручського і Коростенського Віссаріона та настоятеля монастиря архімандрита Евстратія (Кондакова).

Цього дня значна кількість паломників причастились Таїн Христових.

Також богомольці мали змогу прикластися до святинь жіночого монастиря на честь Афонської ікони Божої Матері.

Прес-служба Коростишівського благочиння.

ПАЛОМНИЦЬКА ПОЇЗДКА В УРОЧИЩЕ КИП'ЯЧЕ