Паломницька поїздка.

26.05.2012

Паломницька поїздка.Паломницька поїздка.

Завершилось навчання в загальноосвітних школах. Для школярів розпочались літні канікули. 26 травня по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського учні недільної школи при Спасо-Преображенському храмі м. Новограда-Волинського на чолі з настоятелем храму протоїєреєм Стефаном Маркевичем та вчителькою Палій Надією Дмитрівною здійснили паломницьку поїздку до монастиря в "Кипячому", що в Овруцькій єпархії.

Діти побували на богослужінні, кожен з паломників взяв с собою воду з святого джерела. Учні відвідали монастирське кладовище, де похоронені три монахи, що були замучені та спалені в роки безбожної влади. Збагатившись духовно, паломники повернулись додому.

Прес-служба Новоград-Волинського округа.

Паломницька поїздка.