18.06.2012

Паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

По благословінню архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, Високопреосвященнішого Никодима, кожної п'ятниці, від Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира, організовуються паломницькі поїздки до однієї з найбільших святинь України - Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Чергові подібні поїздки відбулися на минулому тижні. Паломники із Житомира, з молитвою та смиренням, вирушили до Почаїва. По дорозі до Лаври, відвідали Свято-Троїцький Корецький та Свято-Богоявленський Кременецький жіночі монастирі.

Паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

У Почаївській Лаврі, житомиряни, мали змогу помолитися на Вечірньому Богослужінні та Святій Божественній Літургії, на наступний день. Також приклонились до головних лаврських святинь: Стопи Божої Матері, чудотворної ікони, мощей преподобних Іова та Амфілохія Почаївських.

Повертаючись додому, відвідали Свято-Духів скит Почаївської Лаври та монастирське кладовище.

Із великим піднесенням, радістю та почерптнутою благодаттю, житомиряни повернулися до своїх домівок.