ПАЛОМНИЦЬКА ПОЇЗДКА В УРОЧИЩЕ «КИП'ЯЧЕ»

27.07.2015

21 липня 2015 року прихожани Свято-Михайлівського храму села Кам’яний Брід та Свято-Різдва Пресвятої Богородиці храму села Торчин разом зі своїм настоятелем протоієреєм Михаїлом Волосянським здійснили паломницьку поїздку в Урочище «Кип’яче» на престольне свято до чоловічого монастиря на честь Казанської ікони Божої Матері.

Урочисту Божественну літургію перед храмом обителі очолив митрополит Бориспільський і Броварський Антоній в співслужінні митрополита Овручського і Коростенського Віссаріона, єпископа Фастівського Даміана та намісника монастиря ігумена Евстратія (Кондакова). За богослужінням також молилися священики, монахи та чисельні паломники.

Цього дня значна кількість паломників причастились Таїн Христових.

Також богомольці мали змогу прикластися до святинь ставропігійного жіночого монастиря Ікони Божої Матері «Афонська». Багато з них отримали духовні та життєві поради від настоятельки монастиря ігумені Єкатерини (Смичок).

Прес-служба Коростишівського благочиння

ПАЛОМНИЦЬКА ПОЇЗДКА В УРОЧИЩЕ «КИП'ЯЧЕ»