Панахида по жертвам Афганської війни.

17.02.2014

Іще однією трагічною сторінкою нашого минулого перелистується погляд на події 1970-х та 1980-х років. Це спогади про війну в Афганістані, яка понесла за собою тисячі загиблих наших співвітчизників. 25-та річниця виводу наших військ із території Афганістану лишається і зараз тяжким спогадом на ті буремні події. Здається в мирний час ніщо не могло б засмучувати сім’ї та родини, але звістки про смерть загиблих воїнів розносилися із гарячих точок афганської землі по всьому бувшому радянському союзі. Пам’ятні знаки як відголоски тих минулих днів і зараз нагадують про ті страшні роки. Але це ніщо, у порівнянні з тими душевними ранами та трагедіями людей, що живуть і нині. Саме вони - воїни-афганці, що ще лишилися живі, в сьогоднішній день 25–ї річниці закінчення цієї трагедії, збираються у храмах, щоб молитвою згадати своїх загиблих однополчан. Свято-Троїцький Храм селища Любар у цей день наповнився скорботою у жалобній молитві тих, хто ще залишився живий і прийшов засвідчити свою пам'ять про ці страшні події.

Прес-служба Любарського благочиння.

Панахида по жертвам Афганської війни.