Парафіянам храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Швайківки представили нового настоятеля.

02.11.2020

Першого листопада з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, парафіянам храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Швайківки представили нового настоятеля.

У неділю 21-у після П’ятидесятниці благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) очолив Божественну Літургію у церкві Різдва Пресвятої Богородиці, йому співслужили протоієрей Роман Бойков та протоієрей Сергій Головащенко. Після закінчення богослужіння парафіянам старовинного храму села Швайківки, історія якого, за твердженнями дослідників, починається з 1864-го року, представили нового настоятеля. Отець благочинний повідомив, що Указом правлячого Архієрея, Митрополита Житомирського і Новоград Волинського Никодима, на настоятельське служіння у храм Різдва Пресвятої Богородиці с. Швайківки благословляється протоієрей Сергій Головащенко.

Священник народився 1-го березня 1966-го року у м. Кременець Тернопільської області, що на відстані приблизно 20 кілометрів від Свято-Успенської Почаївської Лаври. Отримав дві вищі освіти: закінчив Вінницький медичний інститут та Військову академію. Випускник Почаївської духовної семінарії. Восьмого жовтня 1992-го року був рукоположений у сан священника. Протягом 28-и років отець Сергій звершував пастирське служіння у Вінницькій єпархії, будучи настоятелем храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Сальниця та храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Гнатівка Хмільницького благочиння. Протоієрей Сергій Головащенко чимало старань і трудів доклав у відбудові тамтешніх храмів, розповідають ведучі блогу Сальницької сільської бібліотеки, а також про відповідні події повідомляється на офіційному сайті Української Православної Церкви. Настоятель зробив значний внесок у духовне життя та розвиток парафій, якими опікувався…

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) побажав протоієрею Сергію Головащенку Божої помочі в трудах, мудрості, терпіння і кріпості духовних та тілесних сил і звернувся до парафіян зі словом настанови: «Новий настоятель – добрий пастир та мудрий наставник, який заслуговує на вашу шану й потребує вашої підтримки. Божого вам благословення, любові і взаєморозуміння!» Протоієрей Сергій Головащенко подякував духовенству та віруючим за спільну молитву і висловив надію на спільне благодіяння на славу Божу.

Успіхів Вам, отче Сергію, у духовних звершеннях і праведних трудах на шляху священницького служіння у Бердичівському благочинні!

Прес-служба Бердичівського благочиння.