Парафіяни Ружинського благочиння звершили паломницьку поїздку по святинях Тернопільщини та Рівненщини.

21.08.2017

Люди з усіх куточків землі з'їжджаються на звуки дзвонів до Почаївської Лаври, щоб помолитися і попросити у Бога здоров'я собі, а також своїм рідним та близьким.

Парафіяни Ружинського благочиння 16-17 серпня звершили паломницьку поїздку по святинях Тернопільщини та Рівненщини. Очолив поїздку клірик Свято-Параскевського храму протоієрей Богдан Бабич.

Паломники відвідали: Почаївську Лавру, Кременецький Богоявленський монастир, Свято-Духівський монастир, монастирське кладовище, джерело Праведної Анни та Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир.

Богомольці мали можливість приклонитися древнім великим святиням та послухати історію Лаври та монастирів.

Повертаючись додому всі були переповнені враженнями від поїздки.

Прес-служба Ружинського благочиння.