Пасха Христова в Романові!

12.04.2018

На другий день Великодня, з благословення Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, на території Свято-Успенського храму Романова відбулося яскраве свято для дорослих і дітей «Пасхальні дзвони», в рамках якого проходив фестиваль української великодньої писанки. Йшли на нього цілими сім’ями. Малят вели за ручки, везли у візочках мами й татусі або бабусі з дідусями. Тож усе довкола церкви квітло дитячими посмішками.

Зі світлим Христовим Воскресінням привітав присутніх благочинний Романівщини, протоієрей Ярослав Коверчук. Він щиро побажав, щоб Воскреслий Господь послав усім злагоду, мир, достаток і свою Небесну милість. А ще подякував людям, котрі допомогли поєднати можливості свята духовного з життям мирським і влаштувати на території церкви дійство, яке принесло людям духовну радість і гарний відпочинок.

Окрасою дійства були величезні писанки та виступ вихованців недільної школи Свято-Успенського храму з ляльковою виставою «Колобок». Слід зазначити, що ляльковий театр діє при недільній школі нашого храму. Заняття з ними проводить свящ. Петро Степанюк.

Взяли також участь у дійстві аматорський ансамбль «Родина» с. Врублівка.

Усі бажаючі мали можливість брати участь у конкурсах. Учасники намагалися якнайшвидше обнести яйце навколо церкви та стрибати в мішках.

Для дітвори та дорослих парафіяни Свято-Успенської церкви організували солодкий стіл.

Особливо тішила дорослих і дітей можливість особисто подзвонити в церковні дзвони. Треба було бачити, якою радістю світилися очі кожного, хто піднімався на дзвіницю. Така нагода випадає лише раз на рік, у пасхальне свято, даруючи всім духовне і фізичне здоров’я.

Прес-служба Романівського благочиння.