«Пасхальні дзвони» свято в Романові

20.04.2017

На другий день Великодня з благословення Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського на території Свято-Успенського храму Романова відбулося яскраве свято для дорослих і дітей «Пасхальні дзвони». Йшли на нього цілими сім’ями. Малят вели за ручки, везли у візочках мами й татусі або бабусі з дідусями. Тож усе довкола церкви квітло дитячими посмішками.

Зі світлим Христовим Воскресінням привітав присутніх благочинний Романівщини, протоієрей Ярослав Коверчук. Він щиро побажав, щоб Воскреслий Господь послав усім злагоду, мир, достаток і свою Небесну милість. А ще подякував людям, котрі допомогли поєднати можливості свята духовного з життям мирським і влаштувати на території церкви дійство, яке принесло б людям духовну радість і гарний відпочинок.

Окрасою дійства був виступ вихованців недільної школи Свято-Успенського храму з аматорською виставою «Пасхальний кошик», та лялькова вистава «Писанка Наталочки». Слід зазначити, що ляльковий театр діє при недільній школі нашого храму. Заняття з ними проводив свящ. Петро Степанюк. Взяли участь у дійстві дитячий зразковий колектив РБК «Пролісок» (керівник Наталія Шкуратенюк).

Учасники конкурсів намагалися якнайшвидше обнести яйце навколо церкви, стрибати в мішках, обібрати та з’їсти великоднє яєчко, ласували паскою, складали писанку з паперових фрагментів, побували в світі казки, давали відповіді на тематичні запитання. Парафіяни Свято-Успенської церкви пригощали дітвору тортами та узваром.

Особливо тішила і дорослих, і дітей можливість особисто подзвонити в церковні дзвони. Треба було бачити, якою радістю світилися очі кожного, хто піднімався на дзвіницю. Така нагода випадає лише раз на рік, у пасхальне свято, даруючи всім духовне і фізичне здоров’я.

Прес-служба Романівського благочиння.

«Пасхальні дзвони» свято в Романові