Пасхальні події у Попільні!

04.05.2016

1 травня 2016 року, в день світлого Христового Воскресіння у свято-Миколаївському храмі селища Попільня відбулась урочиста Божественна літургія. Очолив молитву настоятель храму та благочинний Попільнянського району прот. Петро Лис. На святкове богослужіння зібралось доволі багато прихожан, багато діток та гостей. Після літургії отець Петро прочитав молитви та освятив пасхальні корзинки.

Також у цей день благочинний відвідав хворих у лікарні і привітав їх із Великоднем, а ввечері звершив пасхальну Вечірню та вітаючи з торжеством Воскресіння Господнього похристосувався із прихожанами і дітками. На наступний день отець Петро організував для вихованців воскресної школи цікаву поїздку у монастир на честь положення чесної Ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні, що знаходиться у селищі Томашівка (Фастівський р-н., Київська обл.).

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Пасхальні події у Попільні!