Передпасхальні збори благочинних.

06.04.2015

6 квітня 2015 року, накануні свята благовіщення пресвятої Діви Богородиці, у Житомирському єпархіальному управлінні відбулось передпасхальне зібрання благочинних та керівників єпархіальних відділів Житомирської і Новоград-Волинської єпархії. Збори очолив правлячий архієрей - Високопреосвященніший архієпископ Никодим.

Головуючий на події привітав усіх із закінченням святої Чотиридесятниці та неділею Страсною, закликав провести тиждень до Пасхи у посиленій молитві і духовній витримці.

Владика розповів духовенству про проведення Священного Синоду УПЦ у столиці нашої держави, затримав увагу присутніх на пожежній безпеці у храмах, роздав благочинним Пасхальні послання. Також архіпастир нагадав священикам про належну етичність і поведінку кожного священнослужителя.