Перша літургія Напередосвячених Дарів у нинішньому році

25.02.2015

25 лютого 2015 року, у середу Першої седмиці Великого посту, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було відслужено першу в цьому році Божественну літургію святителя Григорія Двоєслова.

Богослужіння це особливе, спонукає кожну людину до осмислення власного гріховного стану, зображаючи душу котра кається перед Богом і оплакує свої провини. Літургія рахується неповною і поєднується із Вечірнею. Звершується літургія Напередосвячених Дарів щосереди і щоп'ятниці протягом Чотиридесятниці, а також у вівторок або четвер 5-го тижня і в перші три дні Страсного тижня.

Першу літургію Напередосвячених Дарів у соборі очолив архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владиці співслужили клірики храму. Насамкінець богослужіння бажаючі приступили до прийняття святих Таїн Христових.

Перша літургія Напередосвячених Дарів у нинішньому році