Під час недільного Богослужіння Житомирський Архіпастир звершив дві хіротонії.

18.11.2012

Під час недільного Богослужіння Житомирський Архіпастир звершив дві хіротонії.Під час недільного Богослужіння Житомирський Архіпастир звершив дві хіротонії.

18 листопада 2012 року, у Неділю 24-ту після П'ятидесятниці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Святу Божественну Літургію у головному храмі міста Житомира - Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Під час Богослужіння його Високопреосвященству співслужили клірики храму. Цього недільного дня, на спільну молитву зібралося чимало житомирян, особливо діточок, багато із них приступили до Святих Христових Таїн. По завершені читання Євангелія, клірик собору, ієрей Миколай Синюк, виголосив настановчу недільну проповідь на тему прочитаного Євангельського уривку.

Особливістю Святої Євхаристії стали священицька та дияконська хіротонії, котрі звершив архієпископ Никодим. Великого сану священства сподобився клірик єпархії диякон Володимир Головаков. Після Євхаристичного канону Літургії була звершена дияконська хіротонія студента заочного сектору Полтавської духовної семінарії Володимира Кружинського.

Після закінченняя Богослужіння, Владика Никодим привітав присутніх прихожан із недільним днем, побажавши усім Господніх щедрот, допомоги Пресвятої Богородиці та закликавши на усіх благословіння Боже.

Новопоставленим ієрею та диякону, Архіпастир побажав смирення, терпіння, ревного служіння на благо Святої Матері Церкви, а також страху Божого у серці. У знак звершеного Богослужіння та хіротонії, Владика Никодим, вручив ставленикам просфори.

Під час недільного Богослужіння Житомирський Архіпастир звершив дві хіротонії.