Під час воскресної літургії у кафедральному соборі архієпископ Никодим звершив дияконську хіротонію.

23.08.2015

23 серпня 2015 року, у 12-ту неділю після П'ятидесятниці, в день пам'яті святого мученика архідиякона Лаврентія, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Високопреосвященніший Никодим очолив урочисту Боженственну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Цього дня Євангеліє від апостола Матвія подає повчальну оповідь про багатого юнака, котрий звернувся до Спасителя із запитанням про спасіння душі і наслідування життя вічного. Юнак виконував усі заповіді Божі, дотримувався старозавітніх приписів і норм духовності, але почувши нову заповідь від Христа, а саме роздати багатство убогим, відійшов від Спасителя із сумом у серці. Євангельська розповідь переконує, що прив'язаність до земного веде у погибель, насамперед потрібно надбати скарби і багатство вічне, нетлінне, для безсмертної душі.

Під час святої Євхаристії Владика Никодим звершив чин дияконської хіротонії над Андрієм Лисим. За богослужінням окрім кліриків собору архієрею співслужив клірик Володимир-Волинської єпархії, батько ставленика, прот. Володимир Лисий.

Новорукоположеному диякону архіпастир побажав наснаги і небесної помочі у служінні, закликав берегти у серці страх Господній і смирення.