Під головуванням правлячого архієрея відбулося чергове зібрання єпархіальної ради.

16.07.2013

15 липня 2013 року, у Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира, під головуванням правлячого архіпастиря - Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського відбулися щомісячні збори єпархіальної ради.

На зібрані традиційно були присутні: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії, архім. Гавриїл (Вардаєв), намісник Тригірського чоловічого монастиря, архім. Галактіон (Корінчук), а також керівники і секретарі єпархіальних відділів.

В ході наради були порушені питання соціального служіння, літургійного життя, дисциплінарного характеру, було приділено увагу духовному, та морально-етичному вдосконаленню священнослужителів.

Владика наголосив присутнім, щоб по кожному храмі єпархії було оголошено про святкування, з нагоди прославлення нового угодника Божого, святого священномученика Павла Житомирського, яке відбудеться 25 серпня 2013 року.

Також архіпастир підкреслив важливість проведення сповіді у кожному благочинні під час постів і доручив благочинним подати відповідні документи про її звершення.