13.05.2012

Кінець навчального року у освітніх закладах традиційно знаменується урочистостями останнього дзвоника та випускного балу. У недільній школі, що діє при Свято-Миколаївському храмі у Попільні, з благословення благочинного Попільнянського округу протоієрея Петра Лис в останній день навчального року організували пікнік на повітрі.

Пікнік у недільній школі.

О десятій годині ранку дружно зібралися юні парафіяни біля церковної хати. Після короткої молитви і чіткого розподілу обов'язків галаслива дитяча юрба розбіглась по просторому подвір'ї.

Пікнік у недільній школі.

Старші хлопчики разом із вихователями недільної школи розклали вогнище, дівчатка підготували картоплю і шашлик. Молодші розділились на кілька груп і разом з вчителями та матусями грали в різноманітні ігри, активно спілкуючись між собою.

Пікнік у недільній школі.

Невдовзі димок від вогнища розніс неповторний запах шашликів. Всі дружно зібрались за підготовленими заздалегідь столами. Овочі урізноманітнили меню. А невимушене тривале спілкування розслабило і ще більше зблизило дітей.

– Навіть у таборі в Криму не було так класно, як тут, - щиро зізнався один з вихованців недільної школи.

Важливо, що весь час із дітьми були отець Петро та матушка Ярослава.

Прес-служба Попільнянського округу.