Початок нового учбового періоду.

02.12.2011
Початок нового учбового періоду.

У перший день зими, у 12-му інженерному полку Новоград-Волинського військового гарнізону, відбулось урочисте вручення особистої зброї солдатам молодого поповнення.

Під час загального шикування на плацу, особовому складу частини був оголошений наказ командира полку полковника Борисова Миколи Миколайовича про персональне закріплення озброєння і бойової техніки.Початок нового учбового періоду.

Священик полкового храму святого праведного воїна Феодора Ушакова протоієрей Ярослав Мішустін звернувся до молодих воїнів з пастирським словом і звершив освячення зброї та військової техніки.

Під час молебню проголошувались звернення до Бога словами 34 псалму, що надихають ратників покладатись перш за все на Його всесильну допомогу, а застосування отриманої зброї спрямувати лише на утримання миру і захисту Вітчизни, народу, Церкви.

Після отримання зброї, за традицією, захисники держави були окроплені священиком святою водою.

Прес-служба Новоград-Волинського округу

Початок нового учбового періоду.Початок нового учбового періоду.