Подарунки від Святого Миколая дітям-інвалідам – вихованцям центру «Промінчик»

24.12.2014

Духовенство і прихожани Свято-Миколаївського собору м. Бердичева привітали з днем Святого Миколая вихованців центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик». Їм вручили солодкі гостинці – пакунки зі смачною випічкою.

З далеких часів прийшло до нас свято Миколая Чудотворця. Щороку воно навідується в кожну домівку з миром і подарунками. Для дітей стає чарівною казкою, і вони радо зустрічають день свого Небесного покровителя.

Двадцятого грудня вихованці центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик» на чолі з директором – головою правління міськрайонної громадської організації «Реабілітація дітей-інвалідів» Тимофієм Климом – прийшли на Божественну Літургію до Свято-Миколаївського собору. Припавши до ікони Миколая Чудотворця, молитовно просили здоров’я, добра, щастя, злагоди та миру кожній родині і всій нашій країні. Після Богослужіння на дітей та їх батьків чекала приємна мить: завдяки старанням благочинного Бердичівського округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору протоієрея Віталія Бойкова, матушки і прихожан храму вони отримали смачні подарунки.

Немає на землі душі, яка б не горнулася до Святого Миколая – захисника усіх, кому потрібна допомога, і покровителя дітей. Вони звертаються до нього з різними проханнями та з нетерпінням чекають свята Миколая Чудотворця. У колектива і підопічних центру «Промінчик» та духовенства Свято-Миколаївського собору – давня і тепла дружба. «Постійна увага отця благочинного до наших проблем, наставництво й духовна підтримка дуже потрібні дітям із обмеженими фізичними можливостями, – розповідає директор закладу Тимофій Клим. – Наші вихованці радіють кожній зустрічі зі священиками. А солодощі до різних свят – це давняя традиція». «Ми дякуємо священикам за молитовну підтримку, – говорить Лія, мама Ярославни Вусатої. – Кожний день я починаю і закінчую молитвою, віра в Господа додає сил і терпіння. Ми з дочкою часто ходимо до храму ікони Божої Матері «Цілителька», що на території міської лікарні, звертаємось до Господа та Його Пречистої Матері і знаходимо розраду… Хочеться у ці святкові дні побажати всім людям щастя та радості».

Додому діти і їх батьки поверталися зі світлими почуттями, гарним настроєм та подарунками…

Святий Миколай дає нам прекрасний приклад живої, діяльної та жертвенної любові до Бога і ближніх, яка сповнена милосердя й прагнення допомагати іншим. Наслідуймо гарні вчинки святителя, адже найбільше щастя і найбільше диво – це людська доброта.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Подарунки від Святого Миколая дітям-інвалідам – вихованцям центру «Промінчик»