Покрова Пресвятої Богородиці!

22.10.2014

14 жовтня, в день небесної нашої Заступниці, свята Покрови Божої Матері, в селі Гальчин відбулося престольне свято. Не зважаючи на важкий час в нашій державі, на богослужіння, зібралося чимало вірних Церкві Христовій. Очолював службу настоятель храму та благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій, співслужили священнику отець Андрій (настоятель свято-Михайлівського храму с.Крилівка), та отець Святослав ( настоятель свято-Агапіта Печерського храму м.Андрушівка).

На святі були присутні представники місцевої влади, та постійні жертводавці, які навіть в такий важкий час для православ'я, не відступають від істиної віри, та по своїй можливості підтримують авторитет єдиної і нероздільної церкви.

Пресвята Богородиця є нашою великою заступницею перед Господом, тому в цей день у кожного прихожанина свято-Покровського храму у серці лунала молитва про щось своє дуже особисте і надзвичайно важливе. Молитовний настрій не покидав храм, здавалося сама природа радіє і дарує своє тепло.

Після наставницьких слів настоятеля храму своїй пастві, хор заспівав многоліття духовенству та всім присутнім. Тож будемо вірити , що Мати наша захистить нас та покриє святим своїм омофором.

Цього ж дня, у місцевому будинку культури, відбувся благодійний вечір присвячений збору коштів та речей для жителів районів які постраждали внаслідок військових дій, що на сході.

Організаторами заходу були школярі та молодь яким не байдужі чужі проблеми. Був запрошений і архімандрит Макарій (Гаврилів), який виступив перед присутніми.

Не може не радувати таке відношення дітей до всеукраїнського горя. Адже якщо людина, ще здатна співчувати і любити свого ближньго, то Господь не полише її на протязі всього життя.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Покрова Пресвятої Богородиці!