Постійне читтаня Псалтирю.

18.04.2013

В четверту неділю Великого посту, коли згадується пам'ять славного подвижника благочестя преподобного Іоанна Лествічника, в Свято – Георгієвській церкві смт. Черняхові була звершена урочиста літургія.

Постійне читтаня Псалтирю.Богослужіння очолив настоятель парафії архімандрит Климент (Пінчук). Після звершення таїнства Євхаристії о. Климент провів чергові збори парафії, на яких ініціював практику постійного читання Псалтирі. Відразу знайшлись активісти, які виразили бажання прийняти участь у даному дійстві.

Відтепер у Черняхові буде лунати постійний спів Псалтирі, при якому будуть поминатися імена живих та спочилих православних християн. Усі бажаючи можуть прилучитися до спільної молитви, замовивши поминання своїх рідних.

Прес-служба Черняхівського благочиння.