Правлячий архієрей молитовно відзначив День Ангела

19.05.2024

19 травня 2024 року, у Неділю святих жінок-мироносиць та день памʼяті святих праведних Іосифа Аримафейського і Никодима таємного учня Христового, у Спасо-Преображенсьеому кафедральному соборі міста Житомира було звершено урочисту Божественну літургію.

В цей день Керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, молитовно відзначив свій день Ангела.

За богослужінням тезоіменитому Владиці співслужили: архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеймон, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Бишівський Кирил, благочинні і духовенство єпархії, гості у священному сані.

Під час літургії особливі молитви і прохання були піднесенні за мир в Україні, за наших воїнів та захисників.

На завершення богослужіння було прочитано молитву перед іконою святого праведного Никодима.

Після цього митрополит Никодим звернувся із подячним словом до архієреїв, духовенства та вірян.

У свою чергу ієрархи, священики та усі присутні вітали владику з Днем Небесного Покровителя.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.