Преподобний отче наш Сергіє моли Бога за нас.

10.10.2012

У день прославлення преподобного Сергія Радонежського свій день тезоімеництва відзначив протоієрей Сергій Корнющенко священник Свято - Рождества Богородиці Храму села Привітів Любарського округу.

Преподобний отче наш Сергіє моли Бога за нас.Преподобний отче наш Сергіє моли Бога за нас.

Як і належить священнослужителю отець Сергій це прекрасне свято відзначає у Святому Храмі за Божественною Літургією. Саме за Священною Євхаристією здобувається істинна Благодать Господа Нашого Іісуса Христа, як найцінніший дар дарований людині. А що є найпрекраснішим та найціннішим подарунком у житті кожного, звичайно Святе Причастя. Ось і священник Сергій у цей величний для себе день приходить у Храм за найкращим дарунком, освяченим Самим Господом нашим.

У день торжества зі святом протоієрея Сергія Корнющенка привітали благочинний протоієрей Микола Шапіренко та протоієрей Тарасій Гаврилів і ієрей Микола Рудницький, і побажали достойного пастирського служіння в ім’я Господнє і многих літ християнського життя.

Прес-служба Любарського благочиння.