20.10.2012

Престольне свято полкової церкви.

В м.Новоград-Волинському, 15 жовтня, своє престольне свято відзначає полкова церква, освячена на честь праведного воїна Феодора (Ушакова), адмірала флота Російського.

Престольне свято полкової церкви.

Талановитий воїн, ревний служитель Вітчизни і народу Божого, він явив собою великий приклад військової доблесті, милосердя і християнського благочестя. Майже з півсотні морських боїв, адмірал не програв жодного, завжди покладаючись на допомогу Божу.

Престольне свято полкової церкви.

В цей день Божественну Літургію у військовому храмі очолив прот.Стефан Маркевич, голова єпархіального відділу по взаємодії з військовими формуваннями в співслужінні прот.Ярослава Мішустіна та ієрея Сергія Матвійчука. Святих Хритових Таїн сподобились причаститись близько 20 солдатів строкової служби.

На проповіді о.Стефан розповів про ратні подвиги та благочестиве життя праведного воїна Феодора та поздоровив всіх з престольним святом. В кінці служби солдати отримали натільні хрестики та молитвослови для військових.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.