Престольне свято Свято-Пантелемонівського храму смт. Любар!

10.08.2018

9 серпня 2018 року, в день свята на честь великомученика і цілителя Пантелеймона митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Любарське благочиння єпархії та очолив святкування Престольного дня Свято-Пантелеймонівського районного храму.

З нагоди торжества відбулась святкова Божественна літургія, на котру зібралось доволі багато вірян. Митрополиту Никодиму співслужив благочинний району і настоятель храму протоієрей Миколай Шапіренко, а також священослужителі благочиння.

Під час богослужіння було піднесено молитовні прохання та особливу молитву до Бога за лікарів.

Закінчилась літургія подячним молебнем. Владика щиро привітав настоятеля і громаду храму із торжеством, побажав аби святий цілитель невпинно молив Бога за усіх, хто кличе Його святе ім'я на поміч.