Престольне свято у Барашівці

14.07.2014

12 липня 2014 року, у день вшанування повнотою християнського світу святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла своє храмове свято, малу Пасху, урочисто відзначив Свято-Петропавлівський храм у селі Барашівка.

В цей святковий день у церкві зібралося доволі багато вірян, і не тільки прихожан, але і гостей із обласного центру та навколишніх сіл. Перед початком богослужіння було звершено урочистий водосвятний молебень, після якого розпочалась соборна Божественна літургія.

Святу Євхаристію очолив благочинний Житомирського районного благочиння прот. Богдан Лядобрук. Важливо зазначити, що чимало богомольців, а у більшості діток приступили в цей день до святих Христових Таїн.

Після закінчення літургії духовенство та усі вірні тричі обійшли храм хресним ходом, під час якого на чотири сторони читали Євангеліє та окропляли присутніх. Насамкінець благочинний виголосив слово проповіді, привітав усіх зі святом на честь первоверховних апостолів та побажав їхньої постійної допомоги. Особливі слова вдячності були виголошенні настоятелю храму, ієрею Ігорю Дунцю.

Завершився празник святковою трапезою для усых охочих.

Престольне свято у Барашівці