ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У СВЯТО-АНАСТАСІЇВСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ ЖИТОМИРА

11.11.2022

11 листопада 2022 року, в день пам’яті угодниці Божої, святої преподобномучениці Анастасії Римлянині, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у співслужінні архієпископа Гурія (Кузьменко) та кліриків єпархії, звершив святкову Божественну літургію у Житомирському Свято-Анастасіївському ставропігіальному жіночому монастирі.

Високопреосвященнішим Владикам співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, намісник тригірського Спасо-Преображенського монастиря архімандрит Галактіон (Корінчук), благочинний Черняхівського району архімандрит Мануїл (Бицик), благочинний міста Житомира протоієрей Віктор Голубовський, духовенство Житомира та гості у священному сані.

Також, за богослужінням молилися ігуменя Михаїла (Фурманець), із сестрами святої обителі.

Під час літургії були піднесені сугубі прохання та молитва за мир в Україні.

Наприкінці молитви Владика Никодим привітав матушку ігуменю та сестер обителі із Престольним торжеством.