ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У СВЯТО-ОЛЬГИНСЬКОМУ ХРАМІ ЖИТОМИРА

24.07.2023

24 липня 2023 року, в день пам’яті рівноапостольної великої княгині Ольги, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, звершив святкову Божественну літургію в Свято-Ольгинському храмі на Мар’янівці м. Житомир.

Високопреосвященнішому владиці співслужили: секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Черняхівського району архімандрит Мануїл (Бицик), благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, благочинний Коростишівського району і настоятель храму протоієрей Діонісій Грицаюк, благочинний міста Житомира протоієрей Віктор Голубовський, духовенство Житомира, Коростишівського благочиння та гості у священому сані.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за мир в Україні.

Наприкінці був звершений хресний хід та чин славління, після якого владика Никодим звернувся з вітальним словом до усіх присутніх.

Пресслужба Житомирської єпархії.