Престольне свято в Андрушках!

26.05.2018

17 травня 2018 року, у день Христового Вознесіння із землі на небо чисельні віряни та духовенство зібрались у Свято-Вознесенському храмі селища Андрушки, що у Попільнянському благочинні. В цей день у селі храмове торжество.

З нагоди свята урочисту Божественну літургію очолив благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис. Отцю благочинному співслужили священики округу та гості у священному сані.

Після завершення богослужіння навколо храму відбувся хресний хід із читанням Євангелії. Вірян окропили святою водою.

Насамкінець отець Петро привітав настоятеля храму протоієрея Володимира Дикого та громаду парафії із престольним святом, побажав аби Христос кожного оберігав у Своїй всесильній благодаті і любові.

Прес-служба Попільнянського благочиння.