Престольне свято в Глиновцях.

12.06.2012

10 червня, в першу неділю після П'ятидесятниці, коли Церква вшановує пам'ять Всіх Святих, в селі Глиновці, Андрушівського району, відбулося Престольне Свято.

Престольне свято в Глиновцях.Престольне свято в Глиновцях.

Святкове Богослужіння розпочалось водосвятним молебнем Всім Святим, Божественну Літургію очолив прот. Валерій Строк настоятель Свято-Олександра Невського храму с. Царівка, доречі отець Валерій уродженець села Глиновці, йому співслужили священники Андрушівського, Коростишівського та Черняхівського благочинних округів. На завершення був здійснений хресний хід навколо храму.

У своїй проповіді отець Валерій ознайомив з історією свята Всіх Святих та закликав прихожан храму молитовно розділити радість цього дня. В свою чергу люди, які прийшли до церкви, подякували священнослужителям за їх візит і відмітили, що вже другий рік поспіль до їхнього села приїздить так багато духовенства.

Настоятель храму ієрей Максим Баборикін подякував священникам, гостям та богомольцям за привітання та спільну молитву.

Закінчилось свято святою трапезою, та співом многоліття всім хто трудиться на користь храму і для прославлення Господа нашого Ісуса Христа.

Прес-служба Андрушівського округу.

Престольне свято в Глиновцях.Престольне свято в Глиновцях.Престольне свято в Глиновцях.