Престольне свято в Гульську.

24.05.2012

22 травня,в день вшанування пам`яті особливого обранця Божого, молитвеника за тих, хто в бід, святителя і чудотворця Миколая Мир Лікійських, та перенесення його чесних мощей до м.Барі.

Престольне свято в Гульську.

У селі Гульск, Новоград-Волинського району, в місцевому храмі відбулось престольне свято. Наслідуючи прикладу великого і ревного послідовника Христового в його чуйній любові до Бога і ближніх, священики та миряни різних парафій засвідчили це наслідування спільними молитвами і єднанням в Таінстві Євхаристії, згуртувавши загальні зусилля у підготовці, організації та проведенні свята. Престольне свято в Гульську.

Після звершення соборного служіня Божественної Літургії, відбулась хресна хода, яку очолив благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич.

Радість учасників торжества посилилась з окропленням присутніх свяченою водою і виголошенням повчального слова на честь святителя Миколая отцем Стефаном.

Молитовне і духовне єднання вірян продовжилось на святковій загальній трапезі.

Прес-служба Новоград-Волинського округу.