Престольне свято в с. Мартинівка!

16.08.2018

7 липня Православна церква відзначає день Різдва Честного Славного Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. Саме в цей день в селі Мартинівка Пулинського благочиння, своє престольне свято відзначала громада села, та прихожани ближніх сіл. Божественну літургію очолив в.о.благочинного ієр. Андрій Фатич, в співслужінні священиків Пулинського благочиння. З акафістом та водосвятним молебнем розпочалась літургія.

На запрошення настоятеля ієр. Георгія Ковальчука та церковної громади, на літургії були присутні народний депутат України Литвин Володимир Михайлович який дав пожертву на храм, обласний депутат Кропачов Дмитро Ігорович та голова об"єднаної організації роботодавців Оніщук Олександр Васильович які повістю замінили вікна в храмі, голова Пулинської районної адміністрації Байда Віктор Миколайович. На літургії були піднесені молитви за мир в Україні. Із словом проповіді до прочан звернувся в.о.благочинного ієр. Андрій Фатич. Божественні літургія закінчилася хресною ходою навколо храму та піснеспівом многоліття і піднятим духовним настроєм.

Прес-служба Пулинського благочиння.